Planning
Doing The Best
Be gentle with yourself, You're doing the best.
بدون برنامه ریزی زیبایی خلق نمیشود.
مراسم عروسی بی شک یکی از مهمترین مراسم های هر خانواده است. هر پدر و مادری آرزوی زیبا ترین لحظات را برای فرزندانشان دارند و تا آنجایی که برای آنها مقدور است کمک میکنند تا شبی زیبا و به یاد ماندنی را هم برای فرزندان نو بخت و هم برای همه مهمان ها فراهم آورند. در شکل گیری بخش های مختلف مراسم، قطعاً برنامه ریزی های دقیقی از قبل انجام شده است و در نهایت مهمان های شما از بخش های مختلف آن لذت خواهند برد.
در این میان وظیفه ای که بر گروه عکاس و تصویر بردار گذاشته میشود، وظیفه ای بسیار سنگین است. چرا که آنها میبایست ثبت تمامی زیبایی های مراسم را برای همه عمر در چهارچوت عکس و فیلم ضمانت کنند. این مهم نیز بدون برنامه ریزی های دقیق و قدم به قدم به خوبی میّسر نخواهد شد. لذا برآن شدیم تا با ارائه برنامه ای جامع، گام به گام و واضح که آن را بار ها و بار ها در مراسم های عروسی مختلف با شرایط مختلف با موفقیت اجرا نموده ایم، از نگرانی ها و دغدغه های روز مراسم عروسی شما بکاهیم.
در این میان نموداری به نام فلوچارت تهیه شده است که در آن مراحل مختلف تصویر برداری و عکاسی بهمراه ساعات اجرای آنها دقیقا مشخص شده اند و عروس و داماد بر مبنای آن میتوانند براحتی هماهنگی های لازم را با مدیران بخش های دیگر مراسم بعمل آورند. این فلوچارت با توجه به شرایط مراسم انعطاف پذیر و ریسپانسیو بوده تا راحت ترین مسیر حرکت را در اختیار زوج خوشبخت قرار دهد.
در ادامه فلوچارت استاندارد آتلیه نیک عکس، از لحظه اولین ورود عروس و داماد به آتلیه تا تحویل محصولات نهایی نمایش داده شده است :
© 2020 - Nikaks Studio.